• Bize Ulaşın

  0312 397 33 81 - 82

 • Çalışma Saatleri

  08:30 - 18:30

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 • Lastik Değişimi

  Can ve yol güvenliğiniz için lastikleri düzenli kontrol ettirmeniz gerekir. Uzun süre kullanılan lastiklerde çürüme, yırtılma vb. meydana geldiği için lastiklerinizi değiştirmelisiniz. Lastiklerin ömrü 4. yıl veya 40.000 km` dır.

 • Balans Ayarı

  Servisimize gelen ve hizmet alan her araca lastikleri tekrar takılmadan önce mutlaka balans ayarı yapılarak gerek sürüş konforu, gerekse lastik ömrü anlamında son model makine ve ekipmanlarımızla hizmet üretmekteyiz.

 • Jant Düzeltme

  Alüminyum Alaşımlı Jant Onarımı Kapsamında üzerinde göçük, çatlak, yırtık, sıyrık vs. hasarlar bulunan jantlar özel jant düzeltme cihazında düzeltilerek ince balans ayarı öncesine getirilirler. İşlem sonrası edilmesi tavsiye edilir.

 • Lastik Tamiri

  Servisimize patlayan lastiğinizi nedeni ile geldiğinizde lastiğin öncelikle patlama nedeni tespit edildikten sonra bu neden ortadan kaldırılıp eğer tamir güvenlik kriterleri anlamında doğru ise en uygun tamir yöntemi ile tamir gerçekleştirilecek güven içinde yola devam etmenizi sağlarız.

 • Jant Satışı

  Jantların aplikasyon tablosuna göre aracınıza uygun olduğunda ve doğru lastik seçtiğinizden emin olunuz. Araç üreticisinin tavsiye etmiş olduğu teknik değerlerin dışına çıkmamaya özen gösterin. Jant alırken, uzman arkadaşlarımız sizleri en verimli olana yönlendireceklerinden emin olabilirsiniz.

 • Akü Satışı

  Normal şartlarda 2 yılda bir değişmesi gereken akülerin bitmesindeki diğer etkenler de araçlardaki elektrik kaçakları, far ve ampullerin açık unutulmasında araçlarda kışın çalıştırılırsa önden fazla marşa basılmasından dolayı ömrü kısalır. Mutlu, Yiğit ve Ako Aküler ile akü değişimlerini gerçekleştiriyoruz.

 • Nitrojen Dolumu

  Lastiklerimiz şişirdiğimiz normal hava içerisinde %21 oranında oksijen vardır. Bu hava içinde hava kompresöründen gelen yağ ve su vardır. Dolayısıyla her zaman nemlidir. Bu havanın içinde oksijen olduğu için yanıcıdır. Lastiğin soğuk veya sıcak oluşuna göre basıncı değişir. Nemli hava lastik karkas tellerinin oksitlenmesine yada paslanmasına neden olur. Nemli hava jantın paslanmasına neden olur. Ayrıca nitrojen lastiğin ısınmasını geciktirerek deformasyonu önler.

 • Lastik Oteli

  Yaz lastiklerin çıkarılıp kış lastiklerinin takılmaya başladığı dönemde ya da tam tersi durumda yaşanılan en büyük sıkıntı çıkan lastiklerin saklanmasıdır. İşte tam bu noktada Burhan Çetinkaya Otomotiv imdadınıza yetişiyor.

  Lastik değişim zamanında, dilerseniz geçmiş sezon lastiklerinizi bize bırakabilir ve böylece lastiklerinizi saklayacak yer arama derdinden kurtulabilirsiniz. Lastiklerin kullanım zamanınız gelene kadar lastik otelimizde sigortalı şekilde ağırlayalım.

 • Lastik Satışı ve Montaj

  Burhan Çetinkaya LTD. ŞTİ olarak başta PETLAS olmak üzere STARMAXX, DUNLOP, FALKEN, GOOD YEAR, MICHELIN, CONTINENTAL gibi dünyaca ünlü bir çok lastik markasının satışını yapmaktayız.


  Güvenli ve kaliteli bir sürüş keyfi için her türlü yol ve hava şartlarına uygun tüm ölçü ve ebatlarda lastik çeşitlerini firmamız güvencesiyle satın alabilirsiniz.

 • Rot Ayarı

  Araç üzerindeki tekerlekler belli açılarca takılmışlardır. Bu açılar, araçtan istenen performansa göre araç üreticisi tarafından tayin edilmiş optimum değerlerdedir. Bu değerler herhangi bir sebepten dolayı bozulmuşsa, araçtan beklenen her türlü performans da bozulacaktır. Rot ayarı bu noktadan tekerleklerin araca bağlı olduğu bu açıları ölçüp, araç üreticisi tarafından tavsiye edilen değerlere getirilmekten ibarettir.

  Servisimizde kullandığımız rot ayar cihazımız ile aracınızın rot ayarları kontrol edilir. Kontrol sonunda tespit edilen mekanik ayarsızlıklar uzman personellerimiz tarafından giderilir. Ancak, söz konusu ayarsızlıklar aracın tekerlek bağlantılarında kaynaklanıyorsa, bu işlem konusunda sizi bilgilendirerek yapılması gereken işlem konusunda sizleri yönlendirebiliriz.

© Tüm hakları saklıdır 2017. Burhan Çetinkaya Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.